logo_web-tasarım

Web tasarım PRO dijital dünya ve internetin her geçen gün biraz daha etkin bir şekilde hayatımızı gerek sosyal gerek iş hayatımızdaki ticari faaliyetlerimizi internet mecrasının derinlemesine etkisi göz ardı edilemez. Dijital mecrada internet aracılığı ile iletişim teknoloji çağında yeri almış şirketler için sadece ürünleri ve ya hizmetleri ile değil, ürünlerini hangi vasıtalar ile nasıl sundukları ile de değerlendirilmektedir.

Potansiyel müşteriye ya da ulaşılmak istenen potansiyel kitleye, web tasarım be web site aracılığı ile yalın, doğru mesajı, etkin ve hızlı bilgiyi ulaştırarak ticaret dünyasındaki tek kural “hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet” ile rekabette bir adım öne geçmek mümkündür.
Bu süreç sahip olduğunuz web site ve web tasarımı ile yakından alakalıdır kaliteli ve profesyonel bir tasarıma sahip web sitesi müşteri portföyünüzü doğrudan etkileyecektir.

Psikolojik araştırmalara göre ziyaret ettiğiniz web sitesinin ilk izlenimi ve kullanım kolaylığının yanı sıra web tasarım da seçilen lokalizasyon ve renk seçimleri şirketinizin kurumsal kimliğini doğru ifade etmelidir.”Göz ilk gördüğünü alır.”

Tüm kurumsal şirketlerin ve hatta şahısların dijital mecrada ve internet üzerinden güçlü, etkin ve kaliteli sunumu çok önemli kurumsal kimlik değeri taşımaktadır.
Güçlü ve etkin sunum web sitenizin içeriğe özel sunumumu ve web tasarımını içerir. Güçlü bir web site ile sunum ve web tasarımının hazırlanması kişiye özel içerik düzenlenmesi, doğru bilgilendirme ve bu doğru bilgi akışının devamlılığını sağlanarak ele alınır. Web siteniz aracılığı ile kaliteli sunum ise bire bir son teknolojik, güncel ve güçlü altyapının sağlamlığı ile alakalıdır.
Web Tasarım PRO ekibi olarak Web tasarımlarımızda güçlü, güncel ve son teknoloji altyapıyı ve teknik destek birimlerimizi güçlü tutarak sorunsuz ve hızlı web tasarım çözümleri üreterek hizmet verdiğimiz markaların dijital dünyaya hâkimiyeti ve rekabet gücünü artırmak web tasarım PRO ekibinin temel amacıdır.

Web Tasarım PRO Özel Çözümler Sunar.

Web siteniz aracılığı ile iş akışınızı, marka yönetiminizi ve müşteri ilişkilerinizi optimize etmenin yollarını mı arıyorsunuz? O zaman doğru adres Web Tasarım PRO. Web Tasarın PRO ekibi kurumsal ve kişiye özel olarak oluşturduğu özel web tasarımlar ile kaliteli ve etkin web tasarım proje hizmetini sunuyoruz. Web Tasarım PRO kaliteli teknik destek ekibi ve son teknoloji güncel bilgi donanımımız ve hizmetlerimizle de yardıma ihtiyaç duyduğunuzda hep yanınızdayız.

Web Tasarım Aşamaları;

 1. Web Tasarım PRO Müşterilerin isteklerini can kulağı ile dinleyerek titizlikle incelenmesi
 2. Müşteri istekleri doğrultusunda Web Tasarım PRO ekibi 3 adet demo web site hazırlanması
 3. Hazırlanan web site tasarımı demoların son şeklinin oluşturulması
 4. Web tasarım kodlama aşaması
 5. Veri ve içerik girişlerinin yapılması
 6. Panelli web sitelerinden web site panelinin kullanımı eğitimi verilmesi
 7. Web sitesinin güçlü bir alt yapıya sahip Hosting üzerinde yayına alınması
 • Kurumsal Web Tasarım
 • Portal Web Tasarım
 • E-Ticaret Web Tasarım
 • Broşür Web Tasarım

 

Bir cevap yazın