Web Tasarım PRO olarak Yaptığımız istatiklere göre ortalama her gün 144,476 web sitesi açılıyor ve Silinen Domainler 405,822,392. İstatiklere göz atmak isterseniz adres www.domaintools.com/internet-statistics/ .

doman istatikleri

domain istatikleri

Fotoğrafta domaintools.com gördüğünüz gibi açılan web sitelerinden çok kapanan ve başarısızlığa uğrayan web site sayısı daha fazla. Peki, bu web sitelerinin başarısız olmalarına sebeb nedir?

Web sitelerinin stratejik planlama, Dijital PR, Sosyal yapılanma stratejileri, web tasarım düzenleri, web tasarım yazılım dilinin web sitenin içeriğine uygun seçimi, web tasarımında kullanılan renk seçimi, web tasarım düzeninin ziyaretçinin kolaylıkla web sitenizi ziyaret edebilecek yerleşim ve tasarıma sahip olması. Tüm bu saydıklarımız bir web tasarımı için olmazsa olmazlardan sadece bir kaçı.

Web Tasarım PRO olarak web tasarım ekibimiz, web yazılım, grafik tasarım ve ekibimizi yönlendirecek olan “Creative Art Director” yaratıcı sanat yönetmeni ekibimizin senkronize bir şekilde web siteleri inşa etmektedir.
Yapılan her web sitesinin web tasarımı görsel, tasarımsal ve kod yazılımlarının her bir web sitesinin birbirinden farklı olmasının gereğini görsellikten ziyade web sitenizin SEO arama motorları sayesinde ziyaretçi çekmek için gerekli olduğunu çok iyi bilmekteyiz.

Web Site Tasarımında Yapılan Hatalar Web Sitenizin Ziyaretçiler Tarafından Terk Edilmesine Neden Olur.

Bir cevap yazın